19.99EUR už 210 Lt vertės antialerginį fototerapinį prietaisą

Galiojo iki 2016-05-29 00:00:00

Aprašymas

Verta dėmesio, nes:

 

Ar Jus kankina alergija? Šienligė, pelėsis, alergija naminiams gyvūnams? Sustabdykite tai! Be vaistų, be jokių cheminių preparatų susidorokite su alergijos simptomais! CAREMAXX BIONASE gali Jums padėti! CAREMAXX BIONASE – fototerapija veikiantis prietaisas alergijų simptomams slopinti ir šalinti – maksimaliai sumažinamas nosies gleivinės jautrumas! Jeigu Jus metų metais vargino alergija, dabar – geriausias metas imtis veiksmų: pamiršite čiaudulį, niežėjimą, ašarojimą! Pakaks naudoti vos kelis kartus per dieną po 4,5 minutes! Tapsite nebejautrūs alergiją sukeliančioms medžiagoms ir sąlygoms! Veiksmingumas – lyg medicinos salonuose atliekamų procedūrų, nepakartojamas palengvėjimas ir visiška laisvė jaustis sveikam! Veikiama tik tam tikra sritis – nosies gleivinė, o ne visas kūnas, kaip būna naudojant vaistus! Problema sprendžiama be jokios žalos sveikatai! Spinduliuojama raudona šviesa visiškai nekenksminga net naudojant nepertraukiamai, jokio šalutinio poveikio, tik – visiškas palengvėjimas! CAREMAXX BIONASE – saugu ir efektyvu. Ar dar verta kankintis?

 

 

Antialerginis fototerapinis prietaisas CAREMAXX BIONASE: kas ta fototerapija?

 • CAREMAXX BIONASE – alerginėms reakcijoms gydyti ir slopinti skirtas fototerapinis prietaisas.
 • Kaip viskas vyksta? Skleidžiama regima raudona 660 nm bangų ilgio šviesa.
 • Pažangūs diodai padeda šiai šviesai įsiskverbti į nosies gleivinę: slopinami alergijos simptomai ir sumažinamas nosies gleivinės jautrumas.
 • Iki šiol tokios – fototerapijos – procedūros buvo atliekamos tik specializuotuose centruose. Dabar jas galite atlikti namuose: vos 4,5 minutės du/tris kartus per dieną, ir savo alergiją netrukus pamiršite!

Antialerginis fototerapinis prietaisas CAREMAXX BIONASE: veiksmingumas – įrodytas!

 • CAREMAXX BIONASE buvo išbandytas atliekant klinikinius tyrimus: daugumai pacientų nosies gleivinė tapo mažiau jautri.
 • Alergijos simptomai sumažėja per dvi savaites. Kai kurie simptomai gali sumažėti arba išnykti jau per kelias valandas arba keletą dienų.
 • Svarbiausia: CAREMAXX BIONASE veikia tik tam tikrą sritį ir sprendžia konkrečią alergijos problemą, o ne apima visą kūną, kaip cheminiai vaistai.
 • Su CAREMAXX BIONASE rezultatai ilgalaikiai: alrgijos simptomai ilgainiui visiškai išnyksta!

Antialerginis fototerapinis prietaisas CAREMAXX BIONASE: saugus naudojimas, neįtikėtinas poveikis!

 • Šviesos šaltinis – tai 2 diodai, įstatomi į šnerves.
 • Raudona spinduliuojama šviesa veikia Jūsų alergiją, ji visiškai draugiška sveikatai, net prietaisą naudojant nepertraukiamai ilgai.
 • Jokio šalutinio poveikio, tad metas nugalėti alergiją jau dabar!

 

 paprasta kovoti su alergija, kai žinai problemos sprendimą! Atsisveikinkite su alergija! Remkitės, ko gero, inovatyviausiu būdu, greitai, saugiai ir patikimai įveikiančiu bet kokią alergiją! Atsikratykite nuolatinio akių ašarojimo, čiaudėjimo, niežulio – visų simptomų, kurie iki šiol vargino ir neleido ramiai gyventi! Rinkitės fototerapiją, nes tai – bene vienintelis būdas, išvaduosinatis Jus nuo įkyrėjusios alergijos. Apsaugokite save. Gana tikėtis stebuklo!

Tarptautiniai sertifikatai užtikrina veiksmingumą ir pripažinta aukštą kokybę: СЕ 0473 ISO 9001: 2000; 93/42/EEC

Baterija nepridedama

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu

Kita šalys paštu

Pasiūlymo kaina: 19.99 € 60.00 €
Sutaupai: 40.01 € (67%)
Nupirkta kuponų: 221


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.