5.99Lt/1,73EUR už 30Lt "Bugslock" apyrankėms nuo uodų

Galiojo iki 2003-05-31 00:00:00

Aprašymas

Atšilus orams visi stengiamės daugiau laiko praleisti gryname ore - tai ne tik malonu, tačiau ir naudinga kiekvieno iš mūsų sveikatai. Deja, bet su žaluma ir augmenija kartu atbunda įvairūs vabzdžiai, erkės. Vieni yra nekalti ir nekeliantys žmogui jokios grėsmės, tačiau kiti - ne tik įkyrūs, bet ir pasiruošę sugadinti mūsų iškylas, ar net pakenkti mūsų sveikatai. Uodai, mašalai, erkės ir kiti žinduolių krauju mintantys parazitai kartais gali palikti tik nekaltas įkandimo žymes, tačiau neretai jie būna žymiai rimtesnių sveikatos sutrikimų priežastimi. Kraujasiurbių vabalų pernešamos įvairios ligos, sutinimai ir alerginės reakcijos į įkandimus yra kasmetinis šiltų orų palydovas. Jei suaugusieji tai gali pernešti lengviau, mažiesiems, kurių odelė yra plonesnė, lengviau pažeidžiama ir organizmo atsparumas mažesnis, šie parazitų įkandimai gali turėti labai blogų pasekmių. 

Įvairios apsaugos nuo uodų, mašalų ir erkių yra tikrai daug, tačiau pasaulyje patikrintų, patentuotų ir pripažintų apsaugos priemonių iš natūralių medžiagų, kurios nekeltų pavojaus Jūsų sveikatai, nėra daug. Be kita ko, įvairios purškiamos priemonės per odą ne tik patenka į Jūsų ar Jūsų vaikučių organizmą, tačiau, neretai patekę ant rūbų, juos nepataisomai sugadina.

Šiandien siūlome puikią ir garantuotai veiksmingą alternatyvą - "BUGSLOCK" apyrankes nuo uodų!

 

 

 

 

Naudoti apyrankę išties paprasta - tereikia išimti "BUGSLOCK" apyrankę iš apsauginės pakuotės ir užsegti ją ant pageidaujamos vietos. Tai gali būti rankos riešas, čiurna ar, jei esate patalpoje, pakabinkite apyrankę arčiau praviro lango. Jei norite apyrankę užsegti mažiems vaikams - stenkitės ją tvirtinti taip, kad mažylis negalėtų jos "paragauti". Apyrankė yra reguliuojamo dydžio, todėl tiks visiems - mažiems ir dideliems.

Apyrankė yra įmirkyta unikalios formulės natūraliame eteriniame aliejuje, kuris suteikia apyrankei veiksmingumą net iki 10 parų. Veiksmingoji medžiaga palaipsniui garuoja, todėl nenaudojamą apyrankę rekomenduojame įdėti atgal į apsauginę pakuotę ir užspausti sandarinimo juostelę. Tai užkonservuos apyrankę iki sekančio naudojimo. Naudojant apyrankės veiksmingumas pamažu mažėja, todėl nauja apyrankė bus be abejo veiksmingesnė nei ta, kurią naudojate kelintą kartą.

 

"BUGSLOCK" apyrankė nuo uodų

  • Yra reguliuojamo dydžio;
  • Veiksminga iki 240 val. t.y 10 dienų;
  • Neturi sveikatai kenksmingų medžiagų;
  • Hermetiškai supakuota;
  • Išmatavimai: ilgis – 25 cm, plotis- 1,8 cm.

 

Sudėtis:

  • Repelentas iš natūralaus eterinio aliejaus;
  • Unikalios formulės eterinis aliejus.

"BUGSLOCK" apyrankė yra ne tik puikus ginklas prieš vabzdžius, tačiau ir elegantiškai atrodantis rūbų aksesuaras. Gali būti nešiojama ant riešo, prisegama prie drabužių, kabinama ant lempos ar vaikiško vežimėlio

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu per 3-4d.d./p>

Pristatymas Kurjeriu (Galimybė atsiskaityti gavimo metu) per 1-2d.d.

Pristatymas visame pasaulyje

Pasiūlymo kaina: 1.73 € 8.68 €
Sutaupai: 6.95 € (80%)
Nupirkta kuponų: 110


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.