Tik 14,99€ už 46EUR vertės Angry Birds stalo žaidimą ORIGINALAS

Galiojo iki 2013-11-30 00:00:00

Aprašymas

Ieškote savo vaikams kažko naujo ir dar nepatirto? Jiems pritrūko naujų įspūdžių bei gerų emocijų? Tuomet mes Jums turime puikų pasiūlymą!

 „Angry Birds Knock On Wood Game“ vaikams, tai naujas, populiarus ir tikrai smagus žaidimas, kuris sukaustys net ir išrankiausių dėmesį!
Su šiuo „Angry Birds" žaidimu, Jūsų vaikas gali laisvalaikį praleisti ne tik linksmai bet ir naudingai. Žaizdamas šį žaidimą vaikas ne tik  lavins savo reakciją, pastabumą ir taiklumą, bet ir tikrai linksmai leis laiką. Lavinimą paverskite malonumu! Visame pasaulyje populiarus žaidimas „Angry Birds" dabar prieinamas kiekvienam!
Žaislų dizaineriai išrado būdą, kaip vaikus atitraukti nuo televizoriaus ar kompiuterinių žaidimų. Pasirodo, kad tai visiškai paprasta!
 
Vieną iš pasaulyje populiariausių  mobiliųjų telefonų žaidimų jie perkelė į tikrą gyvenimą. Vaikas gali žaisti pasitelkdamas ne mygtukus o realius daiktus.
Viskas taip pat kaip telefoninėje programėlėje, bet dar smagiau!
 
 
Bendravimas žaidžiant  žaidimą ,,Angry Birds Knock On Wood"su šeima ir draugais neprilygsta sedėjimui ir žaidimui prie telefono ar kompiuterio. 
Pasinaudokite šiuo puikiu pasiūlymu ir galėsite drauge su šeima džiaugtis bendravimu, bei naujais potyriais!
 

 

 

 

 
 
 
 
Žaidimą sudaro: 3 pikti paukščiukai, 4 žalios kiaulytės, 1 žvaigždė, 1 kiaušinis, 14 statymo kaladėlių, 1 šaudyklė, 40 misijos kortelių, 16 taškų kortelių, instrukcija.
 
Pasiūlymo kaina: 14.99 € 46.00 €
Sutaupai: 31.01 € (67%)
Nupirkta kuponų: 209


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.