33.99 Lt už 129 Lt vertės Angry Birds konsolę!

Galiojo iki 2013-11-27 08:40:00

Aprašymas

Išpildyk vaikų svajonę! Jau Laikas pasirūpinti Kalėdų dovanomis iš anksto ir sutaupyti! Tik 33.99 Lt už 129 Lt vertės Angry Birds konsolę! Vaiko šypsena garantuota :)

Puiki žinia pasaulį užkariavusio žaidimo "Angry Birds" fanams! Naujoji konsolė su "Angry Birds" suteiks Jums galimybę žaisti mėgiamą žaidimą kada tik panorėsite.

 

Nuo šiandien žaidimas su nepakartojamos grafikos konsole taps tikru malonumu, o jokia kelionė neprailgs. Gana nuobodžiauti! Galite įsigyti nuotaikingą žaidimų konsolę pasaulinio garso žaidimu ir linksmai leisti laiką!

Šis naujausias viso pasaulio vaikų (ir ne tik) širdis užkariavęs žaidimas - iš viso turi net 56 ėjimus, kuriuos kiekvienas žaidėjas turi įveikti. Kiekvieno žaidimo metu Jūs galite surinkti vis kitokį taškų skaičių ir gerinti savo asmeninį rekordą - Juk tobulėjimui ribų nėra! Rinkitės skirtingas žaidimo strategijas ir meskite iššūkį pašėlusiems paukščiams, gyvenantiems šioje nepakartojamų įspūdžių suteiksiančioje konsolėje!
 
 
Šis žaidimas geras tuo, kad kiekvieną kartą pasibaigus vienam lygiui, Jūs automatiškai būsite perkelti į kitą - nereikės iš naujo rinktis žaidimo. Norite pasiekti geriausių rezultatų? Stenkitės išlavinti savo metimus ir strategiją - taip gausite maksimaliausią taškų skaičių! Tad nepamirštamų Jums nuotykių su "Angry Birds" žaidimų konsole.
 
Kodėl verta rinktis šią konsolę?
  • Žaidimas turi net 56 ėjimus
  • Su išsamia instrukcija anglų kalba (Jūsų prašymų pridėsime instrukcija Lietuvių kalba. Prašyma pateikite komentaruose.)
  • Galite nešiotis su savimi ir žaisti kur tik panorėsite.

Gražus įpakavimas

 

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu paprasta siunta

Pristatymas Lietuvos paštu registruota siunta

Pristatymas Kurjeriu per 2-3 dienas (Galimybė atsiskaityti gavimo metu)

Pasiūlymo kaina: 33.99 € 129.00 €
Sutaupai: 95.01 € (74%)
Nupirkta kuponų: 106


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.