Tik 25Lt/7,24EUR už 89Lt Elektroninį kaljaną! Daug skonių

Galiojo iki 2013-11-30 00:00:00

Aprašymas

Atsibodo įsigėręs cigarečių dūmų kvapas į drabužius, bei plaukus? Elektrinis kaljanas su net septyniais skirtingais skoniais padės Jums atsikratyti nepakenčiamo dūmų kvapo! O svarbiausia ją galėsite rūkyti visur!!!

 

Tai elektrinis kaljanas su skoniu. Pagrindinis ingridientas elektriniame kaljane yra tyras, švarus, netoksiškas skystis,vadinamas propilenglikoliu, kuris gamina garus.

Propilenglikolio yra randama kasdieniame maiste, pradedant nuo  ledų ir baigiant  padažais salotoms. Svarbiausias ir didžiausias šio elektroninio kaljano pliusas yra tas, jog nelieka jokio nemalonaus kvapo parūkius cigaretę ir nėra jokių pelenų! Beveik visi restoranai, barai ir klubai visame pasaulyje leidžia rukyti elektroninius kaljanus viduje!

 

 

Kodėl verta įsigyti?

  • Jūs galite rinktis iš 7 unikalių elektroninio kaljano skonių!
  • Jame NĖRA DERVŲ, NIKOTINO, BEI KITŲ CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ!
  • Nėra tabako!
  • Nekankins blogas kvapas iš burnos, cigarečių kvapas nuo drabužių ar plaukų!
  • Galėsite mėgautis nuostabiu skoniu visur ir visada!
  • Net iki 500 įtraukimų - Sutaupysite: jokių angliukų, jokio tabako pirkimų!

 

Dėdamas CE ženklą ant gaminio ir prisiimdamas visą atsakomybę, gamintojas pareiškia, jog įvykdė visus teisinius reikalavimus, taikomus CE ženklinimui!

  • Gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami  bendru "gaminių direktyvų" pavadinimu,
  • Gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai,

 

 

 

 

 

 

 

 

Atsiliepimai:

Lolita *****al@one.lt

Labai skanus ir gausus dūmas, stipriai rekomenduoju , rekomenduoju visiems įsigyti kurie mėgsta dūma bet nenori savęs žaloti nepasigailėsite.

----

Vaidas E. *****tas@gmail.com

Vienu žodžiu SUPER! Nuostabus skonis! Likau tiek aš tiek draugai sužavėti!

----

Karolis S. ****liuk@gmail.com

Užtenka labai ilgam! Man patiko :) Norėčiau dar 3 užsakyti, Kokiu skonius rekomenduojate?

Yam.lt

Karoli, skoniai tikrai visi labai nuostabus, nepasigailėsite nė vienu. Norėtumėme daugiau išgirsti jūsų nuomonės kuo šis produktas Jus sudomino?

Karolis S. ****liuk@gmail.com

Pirmiausia nuostabūs skonis! Antra - labai daug dūmų! Trečia rūkau visur kada tik užsinoriu, bei sutaupau pinigų :) Man tikrai patiko :) Jau ir mano draugai turėjo iš Jūsų užsakyti. Taigi šį karta norėčiau paimti dar Obuolių, Arbuzų ir Red Bul (gal suteiks sparnus) :)

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu per 5 dienas

Pristatymas Kurjeriu per 2-3 dienas (Galimybė atsiskaityti gavimo metu)

--------------------------------------

Nori, kad niekas nesužinotu? Pasirink pristatymo būda Lietuvos paštu IKI PAREIKALAVIMO atsiskaityk banko pavedimu arba atsispausdink sąskaita ir ja apmokėk Perlo terminaluose, Maximoje, Spaudos kioske arba Pašto skyriuose. Stebėk siuntos buvimo vietą internete ir kai siunta pasieks Jūsų pašto skyrių nuvyk į Lietuvos paštą ir atsiimk šį gardų prietaisą

Pasiūlymo kaina: 7.24 € 25.00 €
Sutaupai: 17.76 € (71%)
Nupirkta kuponų: 250


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.