86.29Lt/24,99EUR uz 690Lt lazerines šukas plaukų atauginimui, nuo slinkimo

Galiojo iki 2015-11-20 00:00:00

Aprašymas

Jūsų plaukai linkę slinkti, lužinėti, yra silpni ir ploni? Atrodo jog kiekvieną dieną vis daugiau plaukų iškrenta ir nebeatauga, o plaukai silpsta ir plonėja? Užkirskite kelią šiam košmarui!

Rekomenduojame lazerines šukas Power Grow Comb plaukų atauginimui bei plaukų slinkimo sustabdymui už itin gerą kainą. Gražūs plaukai yra kiekvieno žmogaus puošmena. Pasirūpinkite savo plaukais šiandien ir džiaukitės jais rytoj!
Plaukas „gyvena“ iki aštuonerių metų, po to iškrenta. Po keleto savaičių pertraukos iš šaknies pradeda augti naujas plaukas. Ir taip kartojasi visą žmogaus gyvenimą. Tačiau su amžiumi tas procesas lėtėja, naujai išaugantys plaukai tampa plonesni, jų atauga mažiau, negu iškrenta, todėl prasideda plikimas.

 

Patarimai
Reguliarios lazerinės bei infraraudonųjų spindulių procedūros ir vibromasažai padeda pristabdyti plaukų kritimą, t.y. prailginti jų amžių, skatinti naujų plaukų augimą.
 
Lazerio šviesa prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatina kraujo mikrocirkuliaciją, limfos cirkuliaciją, ląstelių medžiagų apykaitą, baltymų sintezę,
 
dėl to pagerėja plauko folikulo aprūpinimas deguonimi ir maisto medžiagomis, ląstelių regeneracija (atsistatymas), be to, reguliuoja odos riebalingumą,sumažėja pleiskanojimas ir niežulys.Plaukai tampa gyvybingesni, žvilgesni, puresni, įgauna apimties.
 
Naudojimas: prieš naudojimą netepkite plaukų jokiais specialias losjonais ar geliais!
 
Šukuokite plaukus po 10 – 15 min. kas antrą dieną braukdami plaukus nuo kaktos link viršugalvio, po to nuo viršugalvio žemyn į šonus, link kaklo. Pirmieji rezultatai stebimi po 8 – 12 nuolatinio naudojimo savaičių.
 
Techninės charakteristikos:
 
Power Grow Comb mod. WB/096
Įeinanti įtampa: 6V nuolatinė srovė (4 AAA elementai, į komplektą neįeina)
Lazerio bangos ilgis: 650 + 5 nm
Lazerio tipas: 4,5 mW Class 3R certified
Raudonos šviesos bangos ilgis: 660 + 5 nm
Žydros šviesos bangos ilgis: 470 + 5 nm
Galingumas: 420 mW (be vibracijos); 600 mW (su vibracija)
Prietaisas atitinka standartus:
sertifikatas RoHS ,
sertifikatas CE,
EMC: EN 55014-1, EN 55014-2
 
Šis unikalus prietaisas yra paženklintas CE ženklu, o tai reiškia, kad jis yra Saugus naudoti, bei užtikrintai veiksmingumą.

 

 

Yam.lt dėkoja klientams už atsiųstas nuotraukas, Jūsų pageidavimu neviešinome pavardžių! Yam.lt komanda atsidėkodama Jums dovanoja dovanų čekius!

Vaido nuotrauka:

 

Edgaras

Saulius

 

Julija

Tomas

 

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu per 5 dienas

Pristatymas Kurjeriu per 2-3 dienas (Galimybė atsiskaityti gavimo metu)

Visame pasaulyje

----------------------------------------------------------------

Pasiūlymo kaina: 24.99 € 199.00 €
Sutaupai: 174.01 € (87%)
Nupirkta kuponų: 316


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.