20,99eur už 39eur vertės Magic tracks rinkinį (220 dalių-didžiausias modelis)


Galiojo iki 2013-10-26 00:00:00

Aprašymas

Naujovė vaikams! Tamsoje švečiančios lenktynių trasos!

Jeigu Jūsų vaikas negali atitraukti akių nuo šiuolaikinių technologijų, padovanokite Jam Magic Tracks rinkinį! Tai unikalus žaislas su kurio gali žaisti ne vienas vaikas, bet visa grupė vaikų!

Rinkinį sudaro net 220 trasos dalių, kurias sujungus gaunamas 3,3 m ilgio lenktynių takas, automobilis ir lipdukai. Lenktyninis automobilis yra su 5 šviesos diodų lemputėmis, kurios apšviečia trasą, o išjungę kambario šviesą pamatysite, kad trasa įspūdingai švyti įvairiomis spalvomis.

Dalis sujungti labai lengva, užtruksite vos kelias minutes, ir lengvai suformuosite kokios tik norite formos taką. 

Lenktyninis automobilis yra su 5 šviesos diodų lemputėmis, kurios apšviečia trasą, o išjungę kambario šviesą pamatysite, kad trasa įspūdingai švyti įvairiomis spalvomis.

Automobilis veikia su 3 AAA baterijomis (nepridedamos), saugiai uždarytomis baterijų skyriuje, kurį galima atidaryti tik naudojantis atsuktuvu. Taigi baterijos daugiau neiškris pačiame žaidimų įkarštyje.

O kai ateina vakaras....

Sutemo? Ne bėda! Žaisti su Magic Tracks tamsoje gali būti dar smagiau. Neoninė šviesa tamsoje švyti įvairiomis spalvomis ir sukuria paslaptingą, magišką atmosferą.

Šis žaidimas užbus ir įtrauks ne tik jūsų vaikus, bet ir jų draugus bei visą šeimą. Tai puiki pramoga vakarėlių metu.

Lenktynių takelio modeliavimas - tikras malonumas. Kiekvieną kartą vaikai galės susikurti vis kitokią, skirtingų formų, spalvų trasą, modeliuoti tunelius ir vingius.

Puiki gimtadienio dovana!

Magic Tracks rinkinys pavergs visas mažas (arba tie, kurie jaučiasi tokią vis dar turintys) širdeles. Tai puiki dovana vaikams nuo 3 metų.

Suvyniotą trasą patogu laikyti po lova, sofa ar žaidimų dėžėje. Jokios netvarkos ar pykčių dėl žaislų tvarkymo.

 

 

Pasiūlymo kaina: 20.99 € 39.00 €
Sutaupai: 18.01 € (46%)
Nupirkta kuponų: 210


Kiti ankstesni pasiūlymai


Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.