11,99EUR (41,40Lt) už 299 Lt kainuojančią gydomąją-masažinę pagalvę

Galiojo iki 2013-12-31 00:00:00

Aprašymas

Tai specialistų sukurtas medicininis prietaisas, kuris sumažina ar visiškai numalšina nugaros, kaklo, kojų skausmą.

 

Nepriklausomų tyrimų rezultatai patvirtina, kad naudojant šį prietaisą nugaros skausmas sumažėja daugiau nei 98 % žmonių. Veikdamas aktyvius taškus, šis prietaisas švelniai malšina skausmą kol Jūs dirbate prie kompiuterio ar ilsitės..

Mėgaukitės masažo suteikiama palaima užsiimdami įprasta veikla!Šiandien visiems, kurie nori atsikratyti per dieną susikaupusios įtampos, bet neturi sąlygų dažnai mėgautis profesionaliu masažu, siūlome įsigyti masažinę pagalvę MIYASHI visoje Lietuvoje už itin palankią kainą!

 

Reikia pripažinti, kad judėjimui mūsų gyvenime lieka mažiau vietos ir laiko – vis dažniau tiek darbine, tiek poilsio veikla užsiimame sėdėdami: prie darbo stalo, su nešiojamuoju kompiuteriu ant kelių, ant sofos priešais televizorių, automobilyje... Nejudraus gyvenimo būdo pasekmes – kūno sąstingį, nugaros įtampą ar net skausmus – padeda sušvelninti masažas, tik šią prabangą galime sau leisti ne kasdien.

Tad šiandien siūlome puikią išeitį visiems, kurie nori mėgautis masažu nė nepakildami nuo savo darbo kėdės, sofos ar neišlipę iš automobilio, – pristatome alternatyvą profesionaliems masažams – masažinę pagalvę MIYASHI. Ši pagalvė sumažins nuovargį ir nugaros skausmą dirbant bet kokį sėdimą darbą ir leis išnaudoti retas poilsio valandėles savo savijautai pagerinti!
Masažinės pagalvės MIYASHI ypatumai:
  • masažuoja bet kurią pasirinktą kūno vietą;
  • veikia su baterijomis, todėl galima naudoti bet kur;
  • du greičio nustatymai;
  • padeda numalšinti kaklo, nugaros bei kojų skausmus;
  • labai paprasta naudoti;
  • puikiai prisitaiko prie kūno;
  • tinka naudoti bet kur: automobilyje, lovoje, sėdint ant sofos, kėdės su atlošu ir kt.

Kaip veikia pagalvėlė?

Speciali pagalvėlės forma tarsi pirštais virbuodama švelniai masažuoja taškus Jūsų kūną. Liesdamas kūną, švelniai vibruodamas jį masažuoja. Atsiradusi šiluma gerina kraujotaką, atpalaiduoja nugaros raumenis bei sumažina tempimą.
 

Kam tinka ir kaip naudoti?

Tinka tiems, kas patiria nemalonią nugaros, kojų, kaklo raumenų įtampą, skausmus, pavyzdžiui, nėštumo metu, nuolat vairuojantiems, dirbantiems sėdimą darbą ar atliekantiems sunkias fizines užduotis.

Naudojimas:

  • Žmogus turi jausti šilumą ir masažą.
  • Jei bus naudojamas pagal instrukciją, jis tikrai padės numalšinti skausmą.

Taigi, Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir pasirinkti, kurią kūno dalį norėsite masažuoti – nugarą, kaklą, pečius ar pėdas. Šią pagalvę galėsite naudoti tiek namie, žiūrėdami televizorių, skaitydami knygą ar tiesiog prigulę pailsėti, tiek ir darbe, o automobilių spūstys tikrai mažiau erzins, jei nepamiršite kartu pasiimti ir po nugara pasidėti šį kelionių palydovą, leidžiantį atsikratyti įtampos ir streso.
Mielieji, nuo šiol galėsite pamiršti nuovargį bei įtampą ir norą užsukti į masažo saloną – tuos pačius atsipalaidavimo malonumus galėsite patirti kasdien tada, kai labiausiai to norėsite, ir ten, kur Jums patogiausia! Su yam.lt malonias procedūras paversti kasdienybe ir taupyti laiką bei pinigus – paprasta!

 

 

Pasiūlymo kaina: 11.99 € 86.00 €
Sutaupai: 74.01 € (86%)
Nupirkta kuponų: 487


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.