Tik 6.99EUR už 20EUR vertės pirštines skusti daržovėms.IŠ VOKIETIJOJE

Galiojo iki 2013-06-30 00:00:00

Aprašymas

Nuostabus išradimas, pirštinės skirtos bulvėm šveisti! Jos palengvins kiekvienos moters kasdienybę.
 

Vokiška kokybė! Pagaminta Vokietijoje!

 
Išvenkite varginančio bulvių skutimo ir išsaugokite daugiau jų maistingųjų medžiagų! Šiandien pristatome Jums abrazyvines pirštines POTATO, skirtas šviežioms bulvėms ir kitoms daržovėms valyti!
Kad ir kaip stengtumėmės į savo virtuvę įpūsti Viduržemio jūros, Rytų ar kitų egzotiškų vėjų, tikram lietuviui vis tiek nieko nebus skaniau už bulves ir jų patiekalus. O kas gali prilygti šviežiai bulvytei, pagardintai sviesto gabalėliu, spirgučiais ir pabarstytai krapais?.. Tikra bulvinė ekstazė! ;)

Bulvė dažnai vadinama antrąja mūsų duona ir ne veltui — juk bulvė yra išties soti ir maistinga daržovė, joje gausu kalio, vitamino C, yra B grupės vitaminų, skaidulinių medžiagų, baltymų, fosforo, magnio, geležies, cinko ir vandens. O ar žinojote, kad maistingiausios bulvių medžiagos kaupiasi odelėje ir po ja? Tad šviežių bulvių patariama neskusti arba skusti labai atsargiai, jokiu būdu nenaudojant skutiklio.

Todėl šiandien visiems bulvių mėgėjams turime puikų sprendimą, kuris ne tik padės nuvalyti bulves greičiau, bet ir išsaugoti daugiau maistingųjų medžiagų! Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, įsigysite vieną porą abrazyvinių pirštinių POTATO, skirtų šviežioms bulvėms valyti. Kviečiame susipažinti su pirštinių privalumais:
  • Daugiafunkcės pirštinės padės Jums greitai ir patogiai nuvalyti purvą ir labai ploną sluoksnį odelės nuo šviežių bulvių, morkų, ridikų ir kitų daržovių.
  • Daržovių valymas ambrazyvinėmis pirštinėmis užims žymiai mažiau laiko, nei valant peiliu.
  • Valant šiomis pirštinėmis, daržovės nepraras vertingų elementų ir vitaminų, kurie yra odelėje ir po ja.
  • Šiomis pirštinėmis neįmanoma susižaloti, todėl drąsiai galėsite leisti vaikams šeimininkauti virtuvėje ir tapti Jūsų padėjėjais!
  • Pirštinės pagamintos iš tvirto nailono ir jas galima plauti skalbimo mašinoje arba indaplovėje.
  • Pirštinės pagamintos Vokietijoje.

Pirštines labai paprasta ir smagu naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams: užsimaukite pirštines, paleiskite tekėti vandenį, stipriai laikykite daržovę ir stipriais sukamaisiais judesiais ją patrinkite, po to nuplaukite po vandens srove.

Galime didžiuotis gausybe įvairių gardžių bulvių patiekalų receptų, kuriuos vertina ne tik lietuviai, bet ir užsienio svečiai. Todėl tegul bulvės puikuojasi ant Jūsų kasdienio stalo, o kad paruošti jas būtų lengviau ir greičiau, nepraleiskite šio puikaus pasiūlymo!

 

 

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu per 3-4d.d.

Pristatymas Kurjeriu (Galimybė atsiskaityti gavimo metu) per 1-2d.d.

Pristatymas visame pasaulyje

Pasiūlymo kaina: 6.99 € 20.00 €
Sutaupai: 13.01 € (65%)
Nupirkta kuponų: 245


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.