IŠPARDUOTA (Plauku garbanojimo)

Galiojo iki 2016-03-22 00:00:00

Aprašymas

 

Prekė išparduota. Kita prekė už 1eur: ČIA

 

Ruošiesi eiti į pasimatymą ar į vakarėlį, tačiau nežinai ką daryti su plaukais, o grožio salone palieki krūvas pinigų? Mes Jums turime greitai ir lengvai pačiai pasidaryti nuostabią šukuoseną neišeinant iš namų ir svarbiausia - sutaupyti pinigų! Pasinaudoję šios dienos pasiūlymu Jūs galite įsigyti itin praktišką ir patogų naudoti prietaisą, kuris vos per keliais minutes Jūsų plaukus pavers įspūdingo grožio garbanomis!

Mielosios, jei svajojate apie lengvai krintančias garbanas, tačiau plaukai nelinkę banguotis – padėkite jiems! Šiandien moterims ir merginoms siūlome įsigyti plaukų džiovintuvo antgalį AIR CURLER garbanoms formuoti visoje Lietuvoje už ypač gerą kainą. Nuo šiol malonūs išvaizdos pokyčiai – greitai ir lengvai!

 

Taigi, pasinaudoję šauniu šios dienos pasiūlymu, įsigysite plaukų džiovintuvo antgalį AIR CURLER, skirtą garbanoms formuoti – jis veikia greitai ir paprastai, svarbiausia, tiesūs plaukai akimirksniu virs romantiškai vilnijančiomis garbanomis.

Keletas siūlomo antgalio privalumų, viliojančių įsigyti:
 • veikia greitai ir efektyviai;
 • paprasta ir saugu naudoti;
 • lengva uždėti ant plaukų džiovintuvo;
 • universalus – tik bet kurio modelio džiovintuvui;
 • negadina plaukų kaip įprastos elektrinės formavimo priemonės
 • antgalyje suformuotos garbanos atrodo labai natūraliai.

 

Nenusiminkite, jai gamta Jūsų neapdovanojo garbanomis — į pagalbą pasitelkus tinkamas priemones, pavirsti valiūkiška garbane visai nesunku, tad nepraleiskite pro akis puikaus šios dienos pasiūlymo ir jau dabar įsigykite vieną jų už ypač gerą Yam.lt kainą – sutaupysite laiko ir neišlaidausite vizitams į grožio saloną!
 
Veikimas:
 • Uždedamas antgalis ant plaukiu džiovintuvo;
 • Į antgalį įkišama plaukų sruoga;
 • Įjungemas džiovintuvas (ant džiovinimo režimo), plaukai pradeda suktis;
 • Sruogas garbanokite 3-5 minutes.
 • Tad pirmyn į naujametinį vakarėlį su įsoūdingo grožio garbanomis. Niekas nė neįtars, kad jas pasidarėte ne grožio salone. Visi liks sužavėti, o Jūs galėsite mėgautis išskirtiniu dėmesiu ir puikiomis garbanomis, pasinaudoję šauniu šios dienos pasiūlymu!

Užtruksite vos akimirką! Tiesiog įdėkite drėgnų plaukų sruogą į antgalio konteinerį, o karštas oras, kuris suks plaukus, suformuos taip trokštamas garbanas. Tik nepamirškite jų sutvirtinti laku – garbanos džiugins ilgiau!

Garbanos visada madingos ir atrodo ypač patraukliai – joms niekas negali atsispirti. Tačiau tokios šukuosenos paruošimas reikalauja išties daug laiko, pastangų, įgūdžių ir daugybės prietaisų: plaukų džiovintuvo, plaukų sukimo žnyplių ar suktukų. Vis dėlto yra kur kas paprastesnis sprendimas – specialus džiovintuvo antgalis AIR CURLER, kuris padovanos išsvajotas garbanas per kelias akimirkas!

 

 

 

 

 

Pasiūlymo sąlygos

PASKUBĖKITE - KIEKIS RIBOTAS! Šis pasiūlymas galioja tik perkant bet kokią kitą prekę iš mūsų el.parduotuvės. Norint įsigyti už 1eur Jūs privalote pirkti bet kokią kitą prekę iš mūsų internetinės parduotuvės (visas prekes galite pirkti vienu užsakymu jas sudedant į krepšelį) Įsigyjus tik šią prekę jūsų užsakymas bus įvykdytas tik kai nusipirksite dar kokią nors kitą prekę iš mūsų el.parduotuvės Yam.lt GALIMI PIRKTI UŽ 1€ tik vieną vienetą!
Pasiūlymo kaina:35.00 €
Sutaupai: %
Nupirkta kuponų: 360


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.