Tik 9Lt už 2 drabužius minkštinančius kamuolius!

Galiojo iki 2013-11-30 00:00:00

Aprašymas

PAKUOTĖ: 2 skalbimo rutuliai

 

PRODUKTO INFORMACIJA:

Užpildyti daugiafunkcinėmis skalbimo granulėmis, kurios išgaunamos aukštoje temperatūroje jungiant natūralius mineralus. Be kenksmingų chemikalų. Universalūs skalbimo rutuliai pasižymi labai geromis skalbimo, minkštinimo ir antibakterinėmis savybėmis, ir tuo pačiu yra draugiški aplinkai.

Vienas skalbimo rutulys skirtas skalbti 1-4 kg drabužių. Esant didesniam drabužių kiekiui, arba labiau išteptiems drabužiams, dėkite abu skalbimo rutulius. Kiekvieno skalbimo rutulio užtenka apie 80-100 skalbimų (priklausomai nuo skalbimo programos, vandens kietumo, pan.), plius dar papildžius granules, iš viso galėsite skalbti  iki 400 kartų (jei naudosite po vieną skalbimo rutulį). Papildomų skalbimo priemonių naudoti nebereikia. Granules pildykite periodiškai, sumažėjus jų kiekiui, nes mažėjant granulių kiekiui, mažėja ir skalbimo efektyvumas.

 

PRIVALUMAI:

 - Ekononiški. Šie skalbimo rutuliai skalbia tai pat gerai, kaip ir įprasti skalbimo milteliai, o skalbimo kaina yra žymiai mažesnė.

 - Skirtingai nei išskalbus įprastais skalbikliais, skalbiniuose nelieka kenksmingų chemikalų, kurie gali sukelti alergiją, dermatitą ar kitas ligas. Dėl unikalios jonizavimo technologijos puikiai skalbia be kenksmingų chemikalų. Sudėtyje nėra skalbiklių, muilų, ar dirginančių chemikalų, fosforo, boro, ABS ar SAS. Dėl itin mažos alergizavimo rizikos, tinka vaikų drabužiams skalbti.

 - Skirtingai nei tradicinės skalbimo priemonės, neišskiria daug putų. Putų kiekis nepagerina skalbimo rezultato; atvirkšiai, putos sumažina trintį tarp skalbinių, ir dėl to sumažėja skalbimo efektyvumas. Be to, putų nebuvimas žymiai palengvina skalavimą.

 - Tinka tiek baltiems, tiek spalvotiems audiniams skalbti; tausoja audinį, neblukina spalvų.

 - Neteršia vandens, draugiški aplinkai ir žmogui.

 - Puikiai skalbia, naikina bakterijas ir minkština audinius. Jokių papildomų skalbimo ar skalavimo priemonių naudoti nereikia.

 

VEIKIMO PRINCIPAS:

Kontakte su vandeniu išlaisvinami aktyvūs elementai, atskiriantys nešvarumu nuo audinių. Šarmina ir jonizuoja vandenį (susidaro neigiami jonai OH-), suskaldo vandens mokelukių telkinius ir purvo molekules iki nano dydžio. Vanduo neužteršiamas chemikalais, ir tuo pat metu pasiekiamas aukštas skalbimo efektyvumas.

 

NAUDOJIMO BŪDAS:

Universalūs skalbimo rutuliai puikiai tinka baltiems ir spalvotiems audiniams skalbti 30-90°C temperatūros vandenyje. Vilnai ir šilkui skalbti naudokite specialius skalbikius. Skalbimo rutuliai skirti skalbimui skalbimo mašina.

 

Naudojimo būdas:

 - Skalbimo rutulius (vieną arba abu, priklausomai nuo skalbinių kiekio ir purvinumo) dėkite į skalbimo mašinos būgną kartu su skalbiniais.

 - Neperkraukite būgno, 1/4 palikite tuščią.

 - Skalaujant skalbimo rutulių išimti nebūtina.

 - Baigus skalbti, išimkite skalbimo rutulius iš skalbimo mašinos, ir leiskite natūraliai IŠDŽIŪTI. Nenaudojamus skalbimo rutulius laikykite SAUSOJE IR VĖDINAMOJE vietoje. Nelaikykite tiesioginiuose saulės spinduliuose, lietuje, ar šaltyje.

 

SUDĖTIS: Polymetric activated calcium, sodium aliphatate, water-softening agent, anti-ressetling agent, anti-corrode agent, bactericide.

 

Laikyti sausoje, vėdinamoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

PASTABOS: Kūdikių ir alergiškų žmonių drabužių skalbimui itin tinka Natūralus skalbimo rutulys.

Pasiūlymo sąlygos

Pristatymas Lietuvos paštu per 5 dienas

Pristatymas Kurjeriu per 2-3 dienas (Galimybė atsiskaityti gavimo metu)

Visame pasaulyje

Pasiūlymo kaina: 9.00 € 69.00 €
Sutaupai: 60.00 € (87%)
Nupirkta kuponų: 31


Kiti ankstesni pasiūlymai

Puslapis Kraunasi...
Krepšelis tuščias.